Airfel Kombi Servisi
Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Teknik Servisi

Airfel günümüzün özellikle de kombi sektöründe tercih edilen markalarından biridir. Bu markanın özel servis hizmetini sunuyor olmak da firmamız açısından ayrıcalıktır. Firmamız yetkili servis değildir. Airfel markasından bağımsız çalışmakta olan özel servistir. Teknik anlamda her şeyden önce kullanıcılarını düşünmekte olan Airfel Kombi Servisi çalışmalarını en başarılı uzman kadrosuna bırakmaktadır. Tüm hizmetlerinde her şeyden önce tüketicilerim diyen Airfel Kombi Servisi kendine has çalışmalarını bugünlere getirmeyi başarmış ve her zaman için de tüketicilerine elinden gelen yardımları sunmuştur. Tüketicilerinin huzurunda her alanda başarılı olmaya ve onları mağdur etmemeye odaklanan firmamızı aradığınızda sizler de beklediğiniz mutlulukta kendinizi bulabileceksiniz. Bizler bu sebeple her daim tüketicilerimizin huzuruna çıkıyor ve onları memnun, mutlu etmeden çalışmalarımızı kesinlikle sonlandırmıyoruz. Sizler de bu tüketicilerimiz arasında yerinizi almak istemez misiniz?

 

  • Airfel Kombi Servisi olarak genel merkezden bağımsız özel servis hizmetleri sunmaktayız. Yetkili servis konumunda değiliz. Müşterilerimizin istek ve talepleri ile özel servis hizmeti sunmaktayız.

Airfel Kombi Servisi Çalışmalarında Neye Dikkat Eder?

  • Müşterisini bekletmemeye Bizler için önemli olan her daim müşterilerimizdir. Bu sebeple de Airfel kombisinde sorun yaşayan tüm tüketicilerimizin yaşadığı mağduriyetin bilincinde hareket ederek onları bekletmiyoruz. En hızlı şekilde adreslerinde yer alarak tüm müdahaleyi yanlarında gerektiği şekilde yapıyoruz. AYNI GÜN İÇİNDE SERVİS HİZMETİ için bizi arayabilirsiniz.
  • Müşterisini memnun etmeye Müşterilerimizin bizler için önemli olduğunu her defasında dile getirmekten çekinmiyoruz. Bu nedenle de tüm hizmetlerimizde odaklandığımız konu olan müşteri memnuniyetini yerine getiriyoruz. Sizler de hizmet alımlarında kalıcı memnuniyeti yaşamak isterseniz bunu size sunan Airfel Servisi’ni tercih edebilirsiniz. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ odaklı çalışmaları ile kesintisiz hizmet sunmakta olan firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
  • Yaşanan sorunları çözümlemeye Airfel kombi ve klimalarda meydana gelen bütün arızalarda firmamızı aradığınızda kesin sonuç alabiliyorsunuz. Çünkü firmamızın alanında uzman ekibi yaşadığınız tüm sorunları çözümlemeye odaklanmış durumdadır. Bu çözümlemeleri de alanında sertifikalı teknisyenleri ile gerçekleştirmektedir. UZMAN TEKNİSYEN DESTEĞİ sunan firmamızı tüm Airfel kombi klima sorunlarınızda güvenle arayabilirsiniz. Kesin ve kalıcı çözümlemelerimizden gün boyu sizler de yararlanabilirsiniz.
  • Ekonomik çözümler sunmaya Airfel kombi ve klimalarınızın sorunlarının çözümlenmesinde ya da çeşitli ihtiyaçlarının giderilmesinde servis desteğine ihtiyacınız olursa her daim en yakınınızda en uygun fiyatlarımızı sunarak bulunacağımızı unutmayın. EN DÜŞÜK FİYAT GARANTİSİ sunmakta olan firmamız siz değerli tüketicilerinin bütçesini düşünerek hareket eder ve sizleri bu anlamda asla zor durumda bırakmaz. En düşük fiyatlı, en iyi servis hizmetini her bir kullanıcısının ayağına kadar getirir.
  • Hizmetlerine garantiler sunmaya Airfel Servisi’ni tercih ederek garantili hizmetlerden de yararlanmış oluyorsunuz. Firmamız Airfel cihaz sorunlarınızda sizlere uzman ekibi ile yardımcı olarak işinin arkasında duruyor. YEDEK PARÇA GARANTİSİ sunarak olur da yine aynı sorunu yaşarsanız hiçbir ücret ödemeden aynı sorunu çözümlemeye odaklanıyor. Güvenilir, kaliteli, garantili en iyi hizmet için bizi aramaya devam edin…

Airfel Servisi hizmetlerinde dikkat ettiği noktaları sizlere kısaca sıralamış bulunmaktadır. Airfel Servisi ile iletişimde kalarak her şeyden önce kendinize güvenilir bir firma bulmuş olacaksınız. Kendinizi güven ve huzurda bularak her daim ulaşmak istediğinize ulaşmış olacaksınız. Bizler her daim hizmette memnuiyetinizin garantisiyiz!

Airfel Kombi Servisi Çağırmadan Önce Yapılacak İşlemler

Özellikle de Airfel kombi arızaları kullanıcısını zor durumda bırakmaktadır. Kış dönemlerinde daha yoğun şekilde kullanılan Airfel kombilerin arıza yaptığı durumlarda cihazlar çalışma yapmaz ve kullanıcı bu anlamda hem sıcak su hem de ısınma konusundaki ihtiyaçlarına yanıt bulamaz. Peki oluşan arıza durumlarında servis öncesi ne yapmak gerekir? Merak ediyor musunuz? İşte yanıtı:

Gaz vanaları kontrolü Bilindiği üzere Airfel kombiler doğalgaz olmadan çalışma yapmaz. Airfel kombiniz arızaya geçti ise yapmanız gereken ilk işlem gaz kontrolü olsun. Dairenizde gaz var mı yok mu öncelikle buna bir bakın ve gaz olduğundan emin olun. Mesela ocağınız doğalgazlı ise çalıştırmayı deneyin. Çalışır durumda ise sorunun Airfel kombinizde olduğunu anlayabilirsiniz. Ocağınız da çalışmıyorsa muhtemel sebepler: ana gaz vanasının kapalı olması, bölgede gaz çalışması olması veya doğalgazınızın kesilmiş olmasıdır. Bu durumları kontrol ederek ona göre yardım alabilirsiniz. Dairenizde bulunan gaz vanalarının mutlaka açık olması gerekmektedir.

  • Su basınç kontrolü Airfel kombinin su basıncı düşük veya yüksek olduğunda da arızaya geçebilmektedir. Arıza durumunda su basıncını kontrol edebilirsiniz. Yuvarlak gösterge sizlere bar seviyesini ifade eder. Bar seviyesine bakın 1 in altını gösteriyor ise doldurma musluğu ile su basın. 2,5 veya 3 barın üstüne çıkmış ise basınç yüksek demektir. Bu durumda yüksek basıncı düşürmek için Airfel kombinize en yakın durumda olan kaloriferin hava alma bölümünü açarak su almalısınız. Bu uygulamalar ile basıncı dengeleyebilir, sorun basınçla alakalı ise sorunu çözümleyebilirsiniz.
  • Resetleme işlemi Airfel kombi arızasında aslında yapılması gereken en önemli uygulamaların başında gelmektedir. Arıza durumunda Airfel kombinizi seviş gelmeden önce maksimum 3 kez resetlemenizi tavsiye ediyoruz. Resetleme işlemini deneyin düzelme olursa cihazı kullanmaya devam edin. Düzelme olmazsa eğer Airfel Servisi yardımı alın.

Firmamızı Tanıyın

Airfel Servisi olarak sizlere servis gelmeden önce yapılması gerekenler hakkında kısaca bilgiler sunduk. Bu uygulamaları servis öncesi yaparsanız eğer sorunu çözümlemiş olabilirsiniz. Bu uygulamalar neticesinde sonuç değişmiyorsa veya aynı kalıyorsa cihaza kesinlikle müdahale etmeyin. Teknik anlamda gerekmedikçe cihazınıza müdahale etmeye kalkışmayın, alanında uzman yardımı alırsanız sorununuz mutlaka çözümlenecektir.

 

Airfel Kombi Modelleri

Digifel-Digifix Duo-İntegrity- Digifel Premiks

Airfel Kombi Servisi

Kombi klima üretimi konusunda oldukça başarılı olan ve milyonlarca kişi tarafından tercih edilen  Airfel, son yıllarda ülkemizde de bir hayli tercih edilmeye başlanmış durumda. Kombi ve klima almak isteyen birçok kişi, ürünlerin özellikleri ile beraber fiyat etiketlerine de dikkat etmeye çalışıyor. Kombiler genel olarak iki farklı özelliği ayrılmakta olup çeşitli performansları gösteriyor. Yoğuşmalı kombiler oldukça düşük ısı ayarlarına kadar düşürülüp, odanın ısı sıcaklığını koruyabilecek sistemlere sahip oluyor. Yoğuşmalı kombiler, daha az yakıt tüketimi yapmasından dolayı evler için oldukça mantıklı olarak gösteriliyor. Yoğuşmasız kombiler ise, belirli bir ısı ayarından itibaren çalıştığı için yüksek ısı verimi ile doğal gaz faturalarının biraz şişmesine neden oluyor. Fatura konusuna gelmişken; yakıt tasarrufu sağlamanın en kolay ve en basit yolu düzenli olarak yıllık kombi bakım ve onarım servis işlemlerinden yararlanmaktadır.  Kombi alanında deneyimli ve uzman kadromuzdan tüm marka ve model kombi tamiri ve kombi bakım hizmeti alabilirsiniz.Hızlı Servis,1Yıl Parça Garantisi Aynı Gün Hizmet,Profesyonel Kombi Servisi,Garantili Servis,Seymen Kombi, Çerkezköy Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Bakımı

Airfel Kombi Servisi Tekirdağ bölgesinde yaygınlaşmakta olan Airfel marka tüm kombi modellerinin yıllık yapılması gereken tüm bakım işlemlerini başarılı olarak yürütebilmektedir. Tek bir kombi çeşidinin olmadığını, ev ve iş yerlerinin büyüklüğüne göre satın alınacak kombide de değişikliğe gidildiği görülüyor. Servisler tarafından yapılan bakım ve onarım işlemlerinin neler olduğu, ne işe yaradığına birazdan alt başlık olarak sizlere sunmaya çalışacağız. Öncelikle ülkemizde ısıtma aracı olarak doğal gaz kullanan kişilerin düzenli bakım yaptırma becerisi kazanmalarını istiyoruz. Kış aylarında arıza yaşamamak, yüksek faturalar görmek istemeyen, ısı derecesini artırmasına karşın ısınamayan kişiler bakım yaptırmak zorundadır. Aksi halde kısa süre içerisinde yeni bir kombi almak durumunda kalabilirsiniz.Kombi bakım, onarım ve temizlik hizmetini her yıl kış ayına gelmeden önce yaptırmanız gerekiyor. Airfel kombi servisi, yılın her günü hizmette bulunarak Çerkezköy bölgesinde yaşayan tüm halka eşit standartlar ile hizmet vermeye çalışıyor. Uzman ekip, profesyonel kadrosu ile kombi alanında eğitim alarak yeni modeller üzerinde dahi başarılı şekilde çalışmalar yapabiliyor. 5, 10 yıl önce çıkan kombi modelleri ile günümüzde çıkan kombi modelleri arasında büyük farklar olduğunu görüyoruz. Elektronik olarak her geçen gün gelişen kombiler, giderek akıllanarak ev içerisindeki ısı durumuna göre çalışmaktadır. Bu sayede yakıt tüketimi dengeleyen yeni model Airfel kombiler, rahat bir kış yaşamanıza olanak sağlıyor. Çerkezköy Airfel Kombi Servisi

Airfel kombi servisi, kombi bakımı ile beraber ev ve iş yerlerinde bulunan peteklerin temizliğini de yapmakta. Özellikle daha önce hiç petek temizliği yapılmayan yerleşim alanlarında temizlik sonrasında büyük değişimler meydana geldiği görülüyor. Sürekli aynı ısı derecesinde çalışan kombi, petek temizliği sonrasında daha sıcak bir ortam oluşturabiliyor. Bu gibi etkileri bireysel olarak yapılan çalışmalar ile sağlayamazsınız. Gerek kombi bakımı gerekse petek temizliğinde akıllı cihazlar olarak adlandırılan özel ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.Çerkezköy de hızlı ve güvenli kombi servisi. Servis ihtiyaçlarınızda yetkili teknisyenlerimiz 365 gün 24 saat hizmet vermektedir.

KOMBİ BAKIM,ARIZA,TAMİRİ VE GÜVENİLİR OLMAK

Burada kombi tamirinden bahsedeceğiz.Bir konutta kombinin bozulduğunda bunun sadece bir sorun değil, birka&c

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014