Ariston Kombi Servisi
Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi

Ariston Servisi

Ariston kombi ve klima kullanıcıları için sektördeki yerini alan Kombi Tamircisi firmamız adı geçen markanın özel servisi konumunda, genel merkezden bağımsız, tamamen kullanıcı talebi doğrultusunda hizmet sunan bir firmadır. Kullanıcı adreslerinde bugüne kadar başarılı hizmetler çıkarmış olan firmamız bugünden sonra da teknik açıdan gereken yardımları tüketicilerine sunacaktır. Her zaman başarılı çalışmalara odaklanan firmamızda tüketicilerimize sunacağımız güven ve kalite her zaman için söz konusudur. Çünkü amacımız kullanıcılarımıza yardımcı olabilecek ve onları mağdur etmeyecek sonuçları çıkarabilmektir. Bu yüzden de söz konusu arızalı olan cihazlarınızda sizlerin destekçisi olarak huzurlarınızda ki yerimizi Ariston kombi servisi olarak alacağız. Bize hizmet konusunda her daim güvenebilirsiniz.

  • Kombi Tamircisi firmamız; Ariston markası ile bağlantılı değildir. Merkezden tamamen bağımsız şekilde tüm Ariston kullanıcılarını bilinçlendiren, sorunlarında yardımcı olan özel servistir. İlgili marka ile bir bağı yoktur ve yetkili servis konumunda değildir. Kullanıcılarının isteği ile özel servis hizmetleri sunmaktadır.

 

 

 

Ariston Kombi Servisi Hakkında

  • Firmamız birkaç ekip ve ufak bir ofiste çalışmalarını 2013 tarihinde başlatmıştır. Amacı ve çalışma gayesi Ariston cihaz kullanıcılarına beklentisi olan hizmeti sunmaktır. Bu amacını da her bir çalışmasında yerine getirerek bugünlere başarılı bir şekilde gelmiştir. Her bir kullanıcısını dinler ve her bir kullanıcısına arıza durumlarında gereken yardımları sunar. Ariston Servisi olarak huzurlarınıza çıkan firmamızda her zaman beklediğiniz güveni ve hizmeti bulabileceksiniz. Bugünlere başarılı çalışmaları ve kullanıcı desteği ile gelmiş durumda olan firmamız 7/24 kesintisiz çalışmaları ve değiştirmediği ekibi ile yine huzurlarınızdadır.
  • Ariston Servisi’ne ulaşarak başarılı hizmetlerden yararlanmış olursunuz, tüm sorunlarınız çözümlenir, merak ettiğiniz her bir sorunuz mutlaka yanıt bulur. Sizler ise beklediğiniz hizmetten yararlanmış ve kendinizi güvende bulmuş olursunuz. Biliyoruz ki hizmet sektöründe önemli olan güvencedir. Bizler de bu güveni sizlere kesintisiz en iyi şekilde sunmaya her zaman hazırız.

Ariston markalı kombinizin veya klimalarınızın oluşturduğu arıza durumu ne olursa olsun sizlere yardımcı olmaya hazırız. Bu düşünce ile tüm sıkıntılarınızda veya cihazlarınızın ihtiyacı olan uygulamalarda bizi arayabilirsiniz. Yoksun olduğunuz kalite ve değerdeki hizmetleri sunabilmek adına var olan firmamıza ulaştığınız zaman beklediğiniz hizmeti günün kesintisiz saati almış olacaksınız.

Ariston Servisi Hizmetlerinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

  • Ariston markalı kombi ve klimalarla alakalı sorun yaşadığınızda veya cihazlarınızın ihtiyacı olan çeşitli uygulamalarda her şeyden önce güvenilir servis arayışı içerisinde olursunuz fakat bulamazsınız. Teknik anlamda karşınıza çıkan sorunlardan tutun da her tür uygulamada işi bilen ekiplerden yardım almanız şarttır. Sizlere bu hizmeti uzman ekibi ile sunan Ariston Servisi her daim en yakınlarınızdadır.
  • Ariston Kombi Servisi hizmetlerinden yararlanmak isterseniz eğer yapmanız gereken sadece çağrı merkezimize ulaşmak olsun. Çağrı merkezi ekibimiz her zaman için çalışmalarını kesintisiz sürdürür. Sizlere bilgi vermek ya da arıza durumları hakkında yardımcı olabilecek teknik bilgiler sunmak adına telefonun başındadır. Tüm hizmetlerimizden yararlanmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Ariston Servisi olarak sizlere sunduğumuz her bir hizmetimizi önemsemeli ve bizi tercih etmeye devam etmelisiniz. Teknik bakımdan en iyi hizmetleri tüketicilerine sunmaya odaklanan firmamızı arayan her bir tüketicimiz karlı çıkıyor ve kendilerine güvenilir bir firma bulmuş oluyor. Siz bu kullanıcılarımız arasında olmak istemez misiniz?

Ariston Kombi Servisi Öncesi Neler Uygulanmalı?

  • Ariston kombi klima sorunlarınızı önemsemenizi tavsiye ederiz. Özellikle de kombi arızalandığında direk servisi çağırmamak gerekir. Servis gelmeden önce kullanıcı olarak da yapabileceğiniz uygulamalar vardır. Bu uygulamaları sizlere sunarak yardımcı olmaya çalışalım.

Ariston kombinize gaz geldiğinden emin olun Gaz vanalarını kontrol edin ve her bir vananın açık olduğundan emin olun. Dairenizde Ariston kombi dışında ocağınız da doğalgazlı ise konutunuza ait 3 gaz vanası bulunur. Bunlardan biri dışarıda, biri kombi yanında biri de ocak yanındadır. Tüm vanalara bakın ve kapalı ise açın. Vanalar açık olmasına karşın ocak ve kombi çalışmaz ise doğalgaz dağıtım şirketinden yardım alınmalıdır.

  • Ariston kombinizin bar seviyesini kontrol edin Ariston kombilerin basıncı düşük olduğunda da yüksek olduğunda da arızaya geçebilmektedir. Basınç düşük durumda ise (1 bar altında) su basılmalı, yüksek durumda ise (2,5-3 bar üstünde) yüksek basınç düşürülmelidir. Su basma işlemini doldurma musluğu ile yapabilir, yüksek basıncı düşürmeyi petek havasını alarak yapabilirsiniz.
  • Resetleme işlemi yapın Arıza durumlarında kullanıcı olarak yapabileceğiniz en önemli uygulama resetlemedir. Ariston markalı kombinizin modeline göre resetleme işlemi uygulamalısınız. Resetleme işlemini maksimum 3 kez yapabilirsiniz. Sorun devam etmekte ise resetleme işlemini bırakmalı cihaza başka bir müdahalede bulunmamalısınız.

Ariston Kombi Servisi olarak sizlere bu konudaki bilgileri sunduk. Servis öncesi yapılması gerekenleri uygulayın. Sonuç aynı ise başka bir işlem yapmadan mutlaka uzman yardımı alın. Unutmayın ki cihaza yapacağınız her tür müdahale can ve mal güvenliğiniz açısından önemlidir. Bu sebeple bırakın işi uzmanı yani Ariston Servisi yapsın…

Ariston Kombi Modelleri

Genus – Matis – Clas – Genus Premium Evo – Genus Premium – Cares Premium – Egis

Ariston Kombi Servisi

Elektrikli ev aletleri konusunda oldukça başarılı olan Ariston Servisi,ısıtma alanlarında Giriş yaparak her bütçeye uygun kombi üretimine de girmiştir.Tüm Arison ürünleri en yüksek kalitede üretilmektedir ,ancak elektrik ve mekanik kısımları arızalanabilirler. Ariston' da müşterilerimizi önemsiyoruz ve bu nedenle ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli kampanya ve garanti paketleri sunuyoruz. Servis rutini sırasında, Ariston teknisyenimiz kombi bakımında baca dahil tüm ana parçalarını inceleyecek ve kontrol edecek ve ayrıca hem güvenli hemde ekonomik olarak çalışmasını sağlamak için bir yanma testi yapacaktır. Başta ev tipi kombi olmak üzere büyük sistemler için de kullanılabilecek ürünler üreten şirket, ülkemizde kısa zamanda yüz binlerce ürün satmayı başarmıştır. Özellikle Çerkezköy bölgesinde yoğun faaliyet göstermeye başlayan şirket bölge halkı tarafından oldukça benimsenmiş olup birçok modelini satın almaya başlamıştır. Bu markaya ait ürün kullanan birçok kişi, zamanla kombi performansında düşüşler yaşamaları ile beraber bakım ve onarım gereksinimlerine ihtiyaç duyuyorlar. Bu konuda bölgenin tamamına hizmet vermeye çalışan Ariston kombi servisi, üstün hizmetleri ile %100 müşteri memnuniyeti yakalamaya çalışıyor. Ariston kombi servisi bakım, arıza, kaliteli hizmet, 7/24 destek. 

KOMBİ BAKIM,ARIZA,TAMİRİ VE GÜVENİLİR OLMAK

Burada kombi tamirinden bahsedeceğiz.Bir konutta kombinin bozulduğunda bunun sadece bir sorun değil, birkaç sorun olduğunu biliyoruz. Kombinin olmaması, sıcak su olmaması ve Kalorifer sisteminde ısıtma olmaması anlamına gelir, bu da hem büyük ölçüde rahatsız edici hem de çok streslidir.Bu nedenle müşterilerimizin her bir kombinin sıfır gecikmeyle çalıştırmak ve çalıştırmak için engelleri kaldırıyoruz.

Kombi arızalarında size en yakın zaman diliminde yardımcı olmak Seymen Kombi servisi ile iletişime geçilmesiyle hızlı bir şekilde servis gönderilerek kombi arızasının önüne geçilerek çözümü sağlanacaktır.

Sorun su sızdıran bir kombi, gürültülü bir kombi ya da çalışmayı durduran bir sorun olduğunda,Kombim de ekran yok.Sıcak su alamıyorum.Kalorifer sistemim ısıtmıyor.Yakın petekler ısınıyor uzak petekler ısınmıyor. ARİSTON kombim hata kodu veriyor gibi durumlarda sizin sorununuzu çözmek için araçlara ve bilgiye sahibiz. Hangi kombi markası olursa olsun  önemli değil. Tüm büyük üreticilerin kombi tamir işlerini hallederiz. 

 

Sadece bu değil, yaptığımız her onarımda ücretsiz bir bakım kontrolü de sunuyoruz. Bu şekilde, kombimizin günlük yaşamınızı kesintiye uğratabilecek sorunlar haline gelmeden önce karşılaşabileceği sorunları tespit edebiliyoruz.

Kombi tamir ve onarımı. sadece bilgi ve deneyime dayanmaz.   Bizde kombi servisçiliği en hızlı ve güvenilir olmak güvenilir olmak en iyi hizmettir. Müşteri memnuniyetini inanılmaz derecede ciddiye alıyoruz.  Bu yaklaşım herkesin kazanacağı anlamına gelir. Müşterilerimiz içiniz rahat olsun, tüm müşterilerimizle sağlam, uzun süreli ilişkiler kuruyoruz.  On yıldan fazla bir süredir uç durumda tuttuğumuz müşterilerimiz var.Bir sorun ortaya çıktığında bunun hızlı bir şekilde ele alınacağını ve her zaman ilgili tüm bilgilerle güncel tutulacağını biliyorlar.Çağrı merkez telefonlarımızı yılın her günü 7/24 saat hizmet vermektedir. Bize ne zaman ihtiyaç duyduğunuz önemli değil, sizi araması için birileri elimizde olacak. Ayrıca, teknisyen arkadaş size maliyetlerle ilgili tüm bilgileri önünüzde vereceğinden, harcamalarınız üzerinde de tam kontrole sahip olursunuz.Bizde ücret oranları çok rekabetçi değildir sabittir,harcadığınız tüm para doğrudan kombinizi tekrar çalışır hale getirecektir.

 

 Ariston Kombi Bakımı Nasıl Yapılır? 

Öncelikle Ariston marka kombi kullanan kişilerin neden bakım yaptırmaları gerektiğinden bahsetmek istiyoruz. Kombiler, özellikle kış aylarında yoğun tempo ile çalışmalarından dolayı performans bakımından biraz yorulabilirler. Bu durum, kombilerde çalışma performansını etkilediği gibi gaz tüketiminin de artmasına neden olabiliyor. Kombiden çıkan sıcak radyatörlere gitme durumu başta olmak üzere peteklerin kirli su ile dolmalarına kadar birçok neden bakımsız kombilerden dolayı olmaktadır. Ariston kombi, düzenli aralıklarla yapılan bakımlar sonucunda bu gibi sorunları tamamen Ortadan kaldırarak rahat ve sorunsuz bir kış yaşanmasına olanak sağlar. Özellikle yoğuşmalı ve hermetik kombilerden tasarruf sağlamak isteyen kişiler, her yıl düzenli aralıklarla bakımlarını yaptırmak zorundadırlar. Ariston Çerkezköy kombi servisi, kombi bakımı konusunda kişilerin tercih etmesi gereken en yetkili kuruluş olarak karşımıza çıkıyor. Bireysel olarak kombilerimize müdahale edemediğimizden dolayı bakım ve onarım işlemlerini alanında uzman kişiler tarafından yapılmasını sağlamalıyız. Aksi halde cihazlara bakım yapılsa dahi yukarıda belirttiğimiz problemler ile karşılaşma riskimizin daha da arttığı görülmektedir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak adına kombinizin kullanma kılavuzu içerisinde yer alan kullanma talimatlarına uyarak Ariston kombi  bakım hizmetini zamanında yaptırmaya özen gösteriniz. Servis hizmeti dahilinde yapılan çalışmalar, kombi performansınızı artırarak yüksek performanslar almanıza olanak sağlayacaktır.  Ariston Servis 0507 856 37 69

Ariston Kombi Servisi: Yetkili servis den bağımsız Özel Teknik Servis olarak hizmet vermektedir.Yetkili servis konumunda değiliz. Müşterilerimizin istek ve talepleri karşısında özel servis hizmeti vermekteyiz.

ÖNEMLİ NOT: Güvenlik açısından kombiden emin olmak için kombinize yılda bir kez bakım yaptırmalısınız. Düzgün çalışmıyorsa,kombiniz tehlikeli olan karbonmonoksite sızmaya başlayabilir. Çoğu kombi için yıllık bir servise sahip olmanız gerekir.
 

                 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014