Demirdöküm Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Servisi

  • Kombi Tamircisi firması; Demirdöküm kombi klima sektöründe genel merkezden bağımsız özel servis olarak çalışmaktadır. Kullanıcı talebi ile özel servis hizmeti sunan firmamız yetkili servis değildir. Demirdöküm kullanıcılarının onayı ve talebi üzerine hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Demirdöküm günümüzde kombi sektöründe en lider markalardan biridir. Demirdöküm kombi ve klima konusunda piyasada birçok firma yer alır. Bu hizmeti sunabilmek amacı ile birçok firma birbirine rakip olur. Sektöründe en iyi görünmek için de elinden gelenin en fazlasını yapar. Yalnız bu firmalar arasında sadece işine odaklanan Demirdöküm Kombi Servisi her daim öncü ve lider konumundadır.  Tüm işini önemser ve her daim tüketicilerine özel hizmetler çıkarır. Bu anlamda da siz değerli tüketicilerine beklediği hizmeti her daim en etkili şekilde sunar.

 

 

 

Demirdöküm Kombi Servisi Hizmetleri

  • Demirdöküm Kombi Bakımı Demirdöküm kombi kullanılan tüm konutlarda daha iyi sonuç, daha uzun süre kullanım ve tasarruf amacı ile bakımlar önemli uygulamalardır. Bakımsız kalan kombi her daim tüketici beklentisine yanıt vermeyen, sürekli arıza yapan, sürekli bir sorun çıkaran, kullanıcısını mağdur eden, yüksek faturaların gelmesine neden olan ve kısa sürede ömrünü tamamlayan kombilerdir. Uygulama önemsenmeli ve yılda bir kez uzman yardımı alınarak mutlaka yaptırılmalıdır.
  • Demirdöküm Kombi Arıza Onarımı Vaillan kombinizle ne kadar ilgileniyor olsanız da elektrik, doğalgaz ve su ile çalıştıkları için ummadığınız anlarda sorun yaratabilmektedir. Bu sorunların başında çeşitli arızalar gelir. Arıza durumlarında ise her daim uzman yardımı almak önemlidir. Demirdöküm kombinizde meydana gelen; suyu ısıtmama, sesli çalışma, su damlatma, kaloriferleri ısıtmama, basıncı düşürme-yükseltme, ateşleme yapmama ve buna benzer daha birçok sorunda Demirdöküm Servisi olarak bizi arayabilir yardımları uzman kadromuzdan alabilirsiniz.
  • Tesisat Yıkama Demirdöküm kombi tesisatı içinde suyun sürekli ısınıp soğuması ile çamurlaşma meydana gelmektedir. Çamurlaşma sadece alınan randımanı etkilemekle kalmayıp tasarrufun yaşanılmamasına da etmen olmaktadır. Bu gibi durumlarsa firmamız tesisat temizliği önermektedir. Tesisat 3 veya 4 yılda bir mutlaka yıkanmalıdır. Bu uygulama konusunda uzman yardımı almak şarttır. Çünkü doğru bir tesisat yıkama uygulaması; makine, kimyasal ilaç ve kimyasal ilaç ayrıştırıcıları ile yapılmalı dairede yer alan kalorifer adedine göre yaklaşık 2-3 saati bulmalıdır. İşini titizlikle ve başarılı bir şekilde gerçekleştiren Demirdöküm Servisi’ni arayabilir bu uygulama hakkındaki bilgi ve yardımları alabilirsiniz.
  • Demirdöküm kombi ya da klima kullanıcısı olarak firmamızdan bu hizmetleri günün her saatinde alabilirsiniz. Firmamızın amacı her şeyden önce kullanıcılarını bilgilendirmek ve ihtiyacı olan her uygulamada elinden gelen yardımları kullanıcılarına sunabilmektir. Bu açıdan da huzurlarınıza her daim en başarılı, en uzman, sertifikalı ve deneyim sahibi ekibi ile çıkmaktadır. Demirdöküm Servisi’ne hizmet alma konusunda güvenin, cihazlarınızı da güvenle emanet edin…

Demirdöküm Kombi Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Özellikle de günümüzde Demirdöküm kombi kullanıcılarının yoğunlukta olduğunun bilincindeyiz. Her bir Demirdöküm kombi kullanıcısı karşısına çıkan Demirdöküm kombi arızalarında soruna kendi müdahale etmek ister. Çünkü servislere yok yere para ödemek talebinde değildir. Her arıza durumunda olmasa da bizler arıza durumuna göre kullanıcıların da servis öncesi birkaç işlem ya da uygulama yapması gerektiği taraftarıyız. Sizlere elbette ki cihazı açın parçaları sökün hatta değiştirin önerisinde bulunmuyoruz. Fakat birkaç uygulamayı servis gelmeden önce yapmanız bazen sorunun çözümlenmesine neden olabilmektedir. İşte sizlere sunacağımız o uygulamalar:

Gaz vanalarının kontrolü Demirdöküm kombi kullanılan konutlarda cihazlar genelde doğalgaz ile çalışmaktadır. Eğer konut içerisinde ocağınız da doğalgazlı ise 3 gaz vanası bulunması gerekir. Bunlardan biri kapı dışında yer alan ana vana olarak tabir ettiğimiz vanadır, diğeri ocağın yanında, 3.sü ise Demirdöküm kombinin yanındadır. Demirdöküm kombi çalışmadığında önce ocağınızı çalıştırmayı deneyin (tabi ocağınız doğalgazlı ise ya da konut içinde ocağınız var ise). Ocağınız da çalışmıyor ise ana vanayı kontrol edin ve açık olduğundan emin olun. Kapalı ise mutlaka açın. Vana açıkken de ocak ve Demirdöküm kombinin çalışmadığını görüyorsanız eğer bu durumda bölgede çalışma olabilir ve gaz kesintisi durumu söz konusu olabilir. Aynı durum komşularınızda da mutlaka vardır. Ocağınız çalışır durumda ise Demirdöküm kombinin yanındaki gaz vanasına bakın. Boru ile aynı hizada (açık) değilse mutlaka açın.

  • Su basınç kontrolü Demirdöküm kombilerdeki su basıncı düşük olduğunda da yüksek olduğunda da cihaz arızaya geçebilmektedir. Demirdöküm kombi su basıncı düşük olduğunda 1 barın altını gösterir, yüksek olduğunda ise 3 barın üstünü gösterir. Düşük olduğu durumda doldurma musluğunu kullanarak basıncı yükseltmeniz gerekmektedir. Basınç yüksek olduğunda ise düşürmek amacı ile kalorifer havasını alabilirsiniz. Bu şekilde oluşan sorun basınçtan kaynaklı ise çözümlenmiş olur. Sizler de bu sorundan kurtulmuş olursunuz.
  • Resetleme işlemi Demirdöküm kombi arızalandığında yapılması gereken en önemli uygulama resetlemedir. Resetleme işlemi ancak ekranda hata kodu olduğunda ya da arıza ledi yandığında uygulanmalıdır. Demirdöküm kombide resetleme işlemi şu şekilde yapılır: Demirdöküm kombilerin her modelinde reset düğmesi farklıdır. Reset yazan, r harfinde olan düğme var ise bir kez basmalı ya da birkaç saniye basılı tutmalısınız. Bu düğmeler yok ise açma kapama işlemi ile resetleme yapabilirsiniz. Arıza durumu devam ettiği sürece resetleme işlemini birkaç kez daha tekrar edebilirsiniz. Bu uygulamadan sonra yaşanan sorun bir ihtimal çözüm bulabilecektir.

Demirdöküm kombiniz arızaya geçtiği zaman Demirdöküm Kombi Servisi gelmeden önce bu kontrolleri sağlayarak uygulamaları mutlaka yapmalısınız. Uygulama neticesinde soruna yapacağınız işlem problemin ortadan kalkmasına veya çözümlenmesine neden olabilir. Tabi bu uygulamalardan sonra da sonuç alamıyorsanız eğer mutlaka Demirdöküm Servisi yardımı almalısınız. özel Demirdöküm Servisi alanında uzman ekibi ile tüm tüketicilerine bulunduğu yeri ya da yaşanan sorunu ayırt etmeden hizmetler sunar. Her bir kullanıcısının beklentisi olan hizmeti her daim sunar ve en iyi çalışmaların altında imzasını bulundurur.

özel Demirdöküm Kombi Servisi’ni tercih ederseniz eğer; bulunduğunuz yer nere olursa olsun tüm Demirdöküm kombi sorunlarınızı çözümleyeceğiz, Demirdöküm klimalarınızda oluşan arızaları bulup sonuca ulaştıracağız, Demirdöküm kombi ve klimalarınızın bakım, montaj ve demonaj gibi işlemlerini uzman ekibimiz ile yapacağız. Bize bu konuda güvenerek tüm yardımları almak adına çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

 

Demirdöküm Kombi Modelleri

Aden- Kalisto- Nepto- Neva- Millenium Artı Atron- Isofast- Nitron- Solaris- Vinto- Themafast- Optima- Nitromix- Sargon- Adonis

1954 yılında kurulan Demir döküm kombi sektöründe gösterdiği başarılardan dolayı kuruluşunun bir yılın ardından. koç Holding bünyesine katılmıştır. 2007 yılına kadar koç Holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden Demir döküm kombi servisi, Dünya'nın en büyük kombi üreticilerinden biri olan Vaillant'tan gelen satın alma teklifi ile hisselerinin bir kısmını devretmiştir.Çerkezköy Demir döküm Kombi servisi, isminin yerli anlam taşımasından dolayı çok kişinin kombi alma konusundaki ilk tercihini kazanmıştır. Doğal gaz, birçok bölgeye son 10 yıl içerisinde girmeye başlamıştı. Büyük illeri saymadığımızda birçok şehrin yeni olarak tanıştığı bu ısıtma sistemi bazı sorunlara da neden olabiliyor. Soba ya da kazanlı kalorifer kullanan kişiler sezon sonunda nasıl kül temizliği yapıyorsa kombi kullanan kişilerin de bir bakım işlemi yapmaları gerekiyor. 

Demir döküm kombi servisi, ev ve iş yerleri için sunmuş olduğu hizmet ile kombi bakım ve onarım işlemlerini tek elden hızlı bir şekilde sonuçlanmasına olanak sağlıyor. Geçmişte ısıtmada kullanılan araç ve gereçlerin bakımlarını İnsanlar kendileri tarafından yaparken doğal-gaz bakım ve onarım işlemleri maalesef ki işin uzmanları tarafından yapılması gerekiyor. Her yıl yaşanan yüzlerce doğal gaz faciasından elde edilen raporlar bizlere sorunun kombi Hatasından dolayı çıktığını gösteriyor. Bu nedenle satın aldığınız kombinin marka ayrımı gözetmeden sağlıklı bir şekilde çalışmadığını sürekli kontrol ettirmeniz gerekiyor. Bu gibi konularda  Demir döküm servis sizlere her zaman ulaşabileceğiniz bir hizmet veriyor. Kombiler sadece kış aylarında çalışsa idi belki yıllık bakıma ihtiyaç duymazlardı. Hem sıcak su için hem de ocak ısıtması için her gün, her saat, her dakika bu ısıtma yönteminden başarılı bir şekilde faydalanırsınız.

Artık kombi servis hizmeti veren kişi ve kurumların sayısında büyük bir artış meydana geldiğini biliyoruz.  Çerkezköy Demir döküm kombi servisi aramadan önce firmaları iyi bir şekilde araştırmanız gerekiyor. Çalışanların, ustaların, elemanların kombi üzerine eğitim alıp almadıklarını gözden geçiriniz. Bu alana olan talebin yoğun olmasından dolayı birçok kişi sadece sertifika alarak bakım ve onarım işlemleri için servis açımına girmekte. Seçiminizi doğru bir şekilde yapmanız durumunda yapılan işlemlerden sonra ne gibi değişiklikler olacağından da bahsedelim; Kombiler, ilk alındığı zaman gösterdiği performansı elbette hatırlarsınız. Düşük ısı derecelerinde dahi suyu ısıtma gücünün oldukça yüksek olan bu ilk dönemlerini yapılan bakımlar ile uzun yıllar koruyabilirsiniz.

 

Kombinin suyu ısıtma hızı, radyatöre aktarım hızı, petek içerisindeki dolaşım durumu yapılan bakımlar ile kontrol altına alınmaktadır. Yapılan testler ile eteklerinizde de sorun tespit edilir ise petek temizliği de yapılarak ısının daha iyi bir şekilde iletilmesi sağlanır. Düzenli olarak bakım yaptıran kişilerin işlemleri aynı gün içerisinde sonuçlandırılır. Eğer kombinizi aldığınız zamandan beri hiç bakım yaptırmadınız iseniz yapılan işlemlerin biraz uzun sürdüğünü hatırlatmak isteriz.

Çerkezköy Demir döküm kombi teknik servis siz değerli Çerkezköy,Kapaklı,Karaağaç,Kızılpınar,Veliköy Halkına Kombi Arıza bakım, temizlik ve onarım hizmetini sunarak sürekli çalışmaktadır. Demir döküm Kombi Servisi Olarak haftanın Cumartesi Pazar dahil olmak üzere hizmetinizdeyiz. Demir döküm ürünleri için 05321350399  05078563769 İrtibat kurabilirsiniz. Demir döküm kombi Arızası ürünlerinden anlayan kişilere yaptırmalıdır. 

KOMBİ BAKIM,ARIZA,TAMİRİ VE GÜVENİLİR OLMAK

Burada kombi tamirinden bahsedeceğiz.Bir konutta kombinin bozulduğunda bunun sadece bir sorun değil, birkaç sorun olduğunu biliyoruz. Kombinin olmaması, sıcak su olmaması ve Kalorifer sisteminde ısıtma olmaması anlamına gelir, bu da hem büyük ölçüde rahatsız edici hem de çok streslidir.Bu nedenle müşterilerimizin her bir kombinin sıfır gecikmeyle çalıştırmak ve çalıştırmak için engelleri kaldırıyoruz.

Kombi arızalarında size en yakın zaman diliminde yardımcı olmak Seymen Kombi servisi ile iletişime geçilmesiyle hızlı bir şekilde servis gönderilerek kombi arızasının önüne geçilerek çözümü sağlanacaktır.

Sorun su sızdıran bir kombi, gürültülü bir kombi ya da çalışmayı durduran bir sorun olduğunda,Kombim de ekran yok.Sıcak su alamıyorum.Kalorifer sistemim ısıtmıyor.Yakın petekler ısınıyor uzak petekler ısınmıyor. Demir döküm kombim hata kodu veriyor gibi durumlarda sizin sorununuzu çözmek için araçlara ve bilgiye sahibiz. Hangi kombi markası olursa olsun  önemli değil. Tüm büyük üreticilerin kombi tamir işlerini hallederiz. 

 

Sadece bu değil, yaptığımız her onarımda ücretsiz bir bakım kontrolü de sunuyoruz. Bu şekilde, kombimizin günlük yaşamınızı kesintiye uğratabilecek sorunlar haline gelmeden önce karşılaşabileceği sorunları tespit edebiliyoruz.

Kombi tamir ve onarımı. sadece bilgi ve deneyime dayanmaz.   Bizde kombi servisçiliği en hızlı ve güvenilir olmak güvenilir olmak en iyi hizmettir. Müşteri memnuniyetini inanılmaz derecede ciddiye alıyoruz.  Bu yaklaşım herkesin kazanacağı anlamına gelir. Müşterilerimiz içiniz rahat olsun, tüm müşterilerimizle sağlam, uzun süreli ilişkiler kuruyoruz.  On yıldan fazla bir süredir uç durumda tuttuğumuz müşterilerimiz var.Bir sorun ortaya çıktığında bunun hızlı bir şekilde ele alınacağını ve her zaman ilgili tüm bilgilerle güncel tutulacağını biliyorlar.Çağrı merkez telefonlarımızı yılın her günü 7/24 saat hizmet vermektedir. Bize ne zaman ihtiyaç duyduğunuz önemli değil, sizi araması için birileri elimizde olacak. Ayrıca, teknisyen arkadaş size maliyetlerle ilgili tüm bilgileri önünüzde vereceğinden, harcamalarınız üzerinde de tam kontrole sahip olursunuz.Bizde ücret oranları çok rekabetçi değildir sabittir,harcadığınız tüm para doğrudan kombinizi tekrar çalışır hale getirecektir. kombi servisi  yetkililerince belirlenen servis süresine kesinlikle uyumanıza tavsiye ederiz. Oldukça uzun dönem kombilerine bakım yaptırmayan kişilerde kışın bazı sorunlar meydana geldiği görülüyor. Kış aylarında yaşanan bir sorun, birkaç hafta soğukta oturmanıza neden olabilir böyle sorunlar yaşamamak için yıllık kombi ve Petek Temizliği düzenli bir şekilde Çerkezköy Demir döküm kombi servisi ne yaptırabilirsiniz. 

KOMBİ BAKIM,ARIZA,TAMİRİ VE GÜVENİLİR OLMAK

Burada kombi tamirinden bahsedeceğiz.Bir konutta kombinin bozulduğunda bunun sadece bir sorun değil, birkaç sorun olduğunu biliyoruz. Kombinin olmaması, sıcak su olmaması ve Kalorifer sisteminde ısıtma olmaması anlamına gelir, bu da hem büyük ölçüde rahatsız edici hem de çok streslidir.Bu nedenle müşterilerimizin her bir kombinin sıfır gecikmeyle çalıştırmak ve çalıştırmak için engelleri kaldırıyoruz.

Kombi arızalarında size en yakın zaman diliminde yardımcı olmak Seymen Kombi servisi ile iletişime geçilmesiyle hızlı bir şekilde servis gönderilerek kombi arızasının önüne geçilerek çözümü sağlanacaktır.

Sorun su sızdıran bir kombi, gürültülü bir kombi ya da çalışmayı durduran bir sorun olduğunda,Kombim de ekran yok.Sıcak su alamıyorum.Kalorifer sistemim ısıtmıyor.Yakın petekler ısınıyor uzak petekler ısınmıyor. Demir döküm kombim hata kodu veriyor gibi durumlarda sizin sorununuzu çözmek için araçlara ve bilgiye sahibiz. Hangi kombi markası olursa olsun  önemli değil. Tüm büyük üreticilerin kombi tamir işlerini hallederiz. Demir döküm servis

 

Sadece bu değil, yaptığımız her onarımda ücretsiz bir bakım kontrolü de sunuyoruz. Bu şekilde, kombimizin günlük yaşamınızı kesintiye uğratabilecek sorunlar haline gelmeden önce karşılaşabileceği sorunları tespit edebiliyoruz.

Kombi tamir ve onarımı. sadece bilgi ve deneyime dayanmaz.   Bizde kombi servisçiliği en hızlı ve güvenilir olmak güvenilir olmak en iyi hizmettir. Müşteri memnuniyetini inanılmaz derecede ciddiye alıyoruz.  Bu yaklaşım herkesin kazanacağı anlamına gelir. Müşterilerimiz içiniz rahat olsun, tüm müşterilerimizle sağlam, uzun süreli ilişkiler kuruyoruz.  On yıldan fazla bir süredir uç durumda tuttuğumuz müşterilerimiz var.Bir sorun ortaya çıktığında bunun hızlı bir şekilde ele alınacağını ve her zaman ilgili tüm bilgilerle güncel tutulacağını biliyorlar.Çağrı merkez telefonlarımızı yılın her günü 7/24 saat hizmet vermektedir. Bize ne zaman ihtiyaç duyduğunuz önemli değil, sizi araması için birileri elimizde olacak. Ayrıca, teknisyen arkadaş size maliyetlerle ilgili tüm bilgileri önünüzde vereceğinden, harcamalarınız üzerinde de tam kontrole sahip olursunuz.Bizde ücret oranları çok rekabetçi değildir sabittir,harcadığınız tüm para doğrudan kombinizi tekrar çalışır hale getirecektir.

Demir Döküm Kombi Servis: Yetkili servis den bağımsız Özel Teknik Servis olarak hizmet vermektedir.Yetkili servis konumunda değiliz. Müşterilerimizin istek ve talepleri karşısında özel servis hizmeti vermekteyiz.

ÖNEMLİ NOT: Güvenlik açısından kombiden emin olmak için kombinize yılda bir kez bakım yaptırmalısınız. Düzgün çalışmıyorsa,kombiniz tehlikeli olan karbonmonoksit sızmaya başlayabilir. Çoğu kombi için yıllık bir servise sahip olmanız gerekir.
 

Neden: Demir döküm Kombi Servisi

Hızlı: Tüketicilerinin yaşadığı sorunların bilincinde olarak çalışmalarını hızlı ve kesin çözüm getirisi sunarak gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Müşterilerini hiçbir zaman bekletmez ve genelde onların uygun oldukları bir zaman dilimi arasında çalışmalarını sağlar. Müşteriyi bekletmeye son verir! Demir Döküm Servis

► Ekonomik: Hizmet sektöründe arıza durumlarının onarımlarında tutun da bakım ya da farklı uygulamalar sonucunda çıkan masrafı her zaman düşük olarak kullanıcısına sunar. Kullanıcı bütçesini düşünür ve ekonomik fiyatları ile tercih edilir. Demir Döküm Servis

► Güvenilir: Kombi sektöründe güven vermenin ve güven kazanmanın ne demek olduğunun bilinci ile hareket eder. Hiçbir zaman tüketicisinin güvenini boşa çıkarmaz. Güven duygusunu yaşattıran dek hizmetlerini gerçekleştirmeye devam eder.

► Garantili: Seymen Kombi çalışmalarının her zaman arkasında durur. Yaptığı her bir çalışmaya garanti sunar. Sorunları düzeltme konusunda yaptığı parça tamiri ve değişim gibi uygulamalara 1 yıl kadar garanti sunar. Bu garanti ile de tüketicilerini memnun etmeye devam eder. Demir Döküm Servis

► %100 Memnuniyet: Kombi Servisi hizmeti sunmakta olan Seymen Kombi Çerkezköy Demir döküm kombi servisi çalışmalarının başından sonuna kadar kullanıcısını memnun etmeye çalışır. Mağduriyete son vermek adına gerekli çalışmaları yapar ve müşterilerinin yüzünü güldürecek çalışmaları ile hizmetlerini devam ettirir. Arkasında hiçbir zaman mağdur müşteri bırakmaz, yüzü gülen müşteriler bırakır. Demir Döküm Servis

► Kesin Çözüm-Kalıcı SonuçlarÇerkezköy Demir döküm kombi servisi yaptığı her bir çalışmada kesin çözümler ve kalıcı sonuçlar yaratır. Kullanıcısına aynı sorunu bir kez ya da birkaç kez daha yaşattırmaz. Bir kez sorun yaşayıp da Seymen Kombi  yardım talep etmiş olan kullanıcı yaşadığı sorunu çözümler sayesinde unutur. Demir Döküm Servis

► Kesintisiz Hizmet: Günün hangi saatinde olursa olsun Çerkezköy Demir döküm kombi servisi sizlere bilgi sunmaya ya da sorunlar karşısında yardımcı olmaya hazır bulunuyor. Yaşanan sorun yılın hangi günü, günün hangi saati olursa olsun teknik açıdan hem yardımları hem de gereken destekleri sunuyor. Demir Döküm Servis

► Kampanyalar: Çerkezköy Demir döküm kombi servis tüketici bütçesini düşünerek kendi içinde çeşitli kampanyalar oluşturmaktadır. Bu kampanyalar gereği de kullanıcılarının bütçesine hitap etmektedir. Oluşturulan bakım, tesisat yıkama, gaz alarm cihazı gibi çeşitli kampanyalardan günün her saatinde yararlanabiliyorsunuz.  Demir Döküm Servis

                     

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014