Eca Kombi Servisi
Eca Kombi Servisi

Eca Kombi Servisi

Eca Servisi

  • Eca özel servis hizmetlerini genel merkezden bağımsız olarak sürdüren Kombi Tamircisi firmamız yetkili servis değildir. Eca kullanıcısı isteği ile özel servis hizmetleri sunmaktadır.

Eca markası adı altında çalışmakta olan sektörde onlarca belki de yüzlerde firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında her daim başarılı olabilmek çabası vardır. Yalnız başarıyı her firma yakalayamamaktadır. Bu firmalar arasında özel servis olan ön planda gelen Eca Kombi Servisi her zaman huzurlarınızda dır.

 

 

 

Eca Kombi Servisi Kimdir?

Eca kombi ve klima sektöründe müşterilerini hizmetleri ile memnun edip başarılı olabilmek adına var olmuş bir firmadır. Teknik anlamda her bir çalışmasını özenir, kullanıcılarını mağdur etmemek adına gerekeni yapar. Her zaman memnuniyet odaklı çalışır, kullanıcılarını bekletmez ve yaşanan bir sorun varsa mutlaka çözümler. Sektöründe kendinden bahsetmeyi başarmış ve başarılarını da yükselterek alanında ilerlemeye devam etmektedir.

  • Eca  Kombi Servisi her bir Eca kombi ve klima kullanıcısına yıllardır beklenen hizmeti sunmaktadır. Görevi kullanıcılarına yardımcı olabilmek olan ve her açıdan kullanıcılarının beklentisine yanıt vermekte olan firmamızı aradığınızda beklediğiniz hizmeti almakla kalmayıp kendinizi güvende bulmuş olacaksınız. Her daim memnuniyet adına en yakınlarınızda yer alıyor olacağız. Bu nedenle de bizi aramaya devam edin.

Eca Kombi Servisi olarak Eca kombilerinizin, klimalarınızın arızalarında, cihazlarınızın temizlik ihtiyaçlarında, montaj ve demontaj gibi uygulamalarda sizlere gereken yardımları uzman ekibimizle sunmaktayız. Alanında uzman olan ekibimiz her tür uygulamayı en başta sizlerin yanında yapar. Uygulamalar sonrasında sizlere garantiler sunar ve işlemlerini de her daim başarılı bir şekilde sonuçlandırarak sizleri mağduriyetten çıkararak memnun bırakır.

Eca Servisi Hizmetleri Nelerdir?

  • Eca kombi bakımı
  • Eca kombi arızalarının çözümlenmesi
  • Eca tesisatın yıkanması hizmetleridir

Eca Servisi olarak sizlere bu hizmetlerimizi bulunduğunuz yer neresi olursa olsun sunmaktayız. Hizmetlerinde bulunduğunuz bölgeyi ve yeri kesinlikle ayırt etmemekte olan firmamız yıllardır alanında uzman ekibi ile tüm bölgelerde tam donanımlı araçları ile bulunmaktadır. Tek bir telefon ile de kullanıcılarına ulaşarak her konudaki yardımları kesintisiz olarak sunmaktadır.

Eca kombi ve klima sorunları yaşayan, sorunların çözümlenmesini isteyen veya cihazlarının ihtiyacı olan uygulamalarda teknik servis hizmeti almak isteyen her bir Eca cihaz kullanıcısı Eca Kombi Servisi’ne güvenle ulaşabilir.

Eca Kombi Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

  • Eca kombi kullanıcıları karşılaştığı arıza durumlarında direk servisi aramamalıdır. Servis gelmeden önce yapılmasını önerdiğimiz birkaç uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaları sizlere yazılı ve videolu anlatım ile sunarak yardımcı olmaya çalışacağız. Eca kombi arızalarında servis öncesi yapılması gerekenler için aşağıdaki yazımızı okuyarak veya videomuzu izleyerek işlemleri uygulayabilirsiniz.

Eca kombinize gaz gelip gelmediğine bakın Eca kombiler özellikle de gaz olmaması sebebi ile arızaya geçebilmektedir. Dairenizde ocağınız da doğalgazlı ise önce ocağınızı çalıştırmayı deneyin. Bu sayede konutunuzda gaz olup olmadığını öğrenmiş olursunuz. Doğalgazlı ocağınız çalışıyorsa dairenizde gaz vardır. Bu durumda Eca kombi yanındaki gaz vanasına bakarak vana kapalı ise açmalısınız. Ocağınız da çalışmıyorsa dairenizde gaz yok demektir. Kapı dışındaki gaz vanasına bakarak açık olduğundan emin olun. Kapalı durumda ise mutlaka açın. Açıksa doğalgaz dağıtım şirketini arayarak bilgi alın. Bölgede gaz çalışması olabilir ve bu sebeple konutunuzda gaz olmayabilir.

  • Eca kombinizin su basıncına bakın Eca kombilerde su basıncının ideal konumu 1 ile 2 barın ortasıdır. Bu değerin altı düşük olabiliyorken üstü yüksek olabilmektedir. İdeal su basıncı konumunda olması önemlidir. Yuvarlak bar göstergesi (manometre) ile tesisat su basıncı gösterilmektedir. Göstergeyi kontrol edin. 1 barın altında özellikle de 0 değerine yakın ise basınç düşüktür. Bu sebeple de arızaya geçmiş olabilir. Bu durumda Eca kombi altında monteli durumda olan doldurma musluğu ile su basmalısınız. Basınç göstergesi 2,5-3 barın üstünü gösteriyor ise Eca kombi yüksek su basıncı sebebi ile de arızaya geçmiş olabilir. Bu durumda Eca kombinize en yakın peteğin havasını alarak yüksek olan basıncı düşürebilir ideal su basıncını bu yöntemler ile ayarlayabilirsiniz.
  • Eca kombiyi resetlemeyi deneyin Eca kombilerde genelde “R” yazan düğme bulunmaktadır. Bu düğmenin olmadığı modellerde kapatıp açma işlemi ile de resetleme yapılabilmektedir. Bu şekilde kombinizi resetlemeyi deneyin. Resetleme uygulaması arıza durumlarında yani ekranda hata kodu yer aldığında veya arıza ledi yandığında uygulanmalıdır. Bu uygulamalar dışında resetleme işlemi sorunu çözümlemede çare değildir. Sorun düzelmediği sürece resetleme işlemi maksimum 3 kez yapılmalıdır. Yine de sorunda düzelme olmaz ise başka bir müdahale yapılmamalıdır.

Eca Servisi olarak sizlere yukarıdaki makalemizde Eca kombi sorunlarında servis öncesi yapılması gereken birkaç uygulamadan bahsettik. Servis öncesi yapacağınız bu uygulama ve kontroller yüksek ihtimalle olmasa da arızayı çözümleyebilecek güçtedir. Uygulamaları yapmanız neticesinde sonuç değişmediği her arıza durumunda önerimiz servis yardımı almanızdır. Eca cihaz sorunlarında bu uygulamaları yapın ve sorunda düzelme olmaz ise mutlaka işlemleri ve müdahaleyi Eca Kombi Servisi uzman ekibine bırakın.

 

Eca Kombi Modelleri

Eurostar- Proteus- Calora- Calora Dijital – Confeo Digital – Novastar- Confeo Plus – Fortius – Fortius Plus – Whitestar – Confeo Premix – Scot – Proteus Plus Blue – EuroPlus

Isıtma konusunda artık ülkemizdeki birçok şehrin yavaş yavaş doğal gaz sistemine geçiş yaptığını görüyoruz. Kömürlü ısıtma sistemine göre çevreye daha az zarar veren doğal gaz, doğru bir şekilde kullanıldığında ısı performansı bakımından da bir hayli başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Doğalgaz ile ısıtmanın sağlanabilmesi için gerekli olan kombiler, kendi aralarında birçok alt sınıfa ayrılarak tüketicilerin kullanımına sunuluyor. Piyasa içerisinde birçok kombi üreticisinin bulunduğunu, her yok yetiştirilen ürünlerin oldukça detaylı özelliklere sahip olduğunu görüyoruz. Dünyanın önde gelen kombi üretici firmalar arasında yer alan ECA,kombi ürünleri ile ülkemizde büyük bir kitlenin takdirini kazanmış durumda. Çerkezköy İçerisinde yaşayan kişiler, kombi tamir tercih konusunda ECA Kombi servisi çerkezköy tercihini yapmaları ile beraber bazı sorumlulukları yerine getirmeleri gerekiyor. Kombiler, belirli bir süreye kadar garanti kapsamında olsa da her yıl çeşitli bakım ve onarımdan geçmeleri gerekiyor. Bu hizmeti veren Eca kombi servis anlık olarak meydana gelebilecek her türlü sorunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyor.
Kombiler, zamanla kullanımdan ötürü performanslarında düşüşler yaşayabiliyor. Eca servis Her yıl yapılacak bakım ve onarım işlemleri cihazların kullanım sürelerini büyük oranda arttırıyor. Cihazın çalışma performansını etkileyen bakımlar, kombiden çıkan sıcak suyun daha hızlı bir şekilde radyatöre ulaşmasını sağlayarak enerji tüketiminden büyük oranda tasarruf sağlamaktadır. Özellikle kış aylarına gelmeden önce Eca kombi servisi ile yapılacak görüşmeler, kombi ile beraber petek bakımı da yaparak düşük ayarlarda maksimum ısı alımını sağlar. Yukarıda da belirttiğimiz üzere doğal gaz kullanımının yaygınlaşmasından ötürü her şehir ve bölgede onlarca teknik servis açıldığını görüyoruz. Eca kombi servis konusunda kesinlikle profesyonel ekiplerce çalışmanız gerektiğini uyarıyoruz. Bu konuyu ayrı olarak ele alacak olursak;
 

Çerkezköy ECA kombi teknik servis siz değerli Çerkezköy,Kapaklı,Karaağaç,Kızılpınar,Veliköy Halkına Kombi Arıza bakım, temizlik ve onarım hizmetini sunarak sürekli çalışmaktadır. ECA Kombi Servisi Olarak haftanın hergünü Cumartesi Pazar dahil olmak üzere hizmetinizdeyiz. Eca ürünleri için 05321350399  05078563769 İrtibat kurabilirsiniz. ECA kombi Arızası Eca ürünlerinden anlayan kişilere yaptırmalıdır. Bazı firmalar, birçok markaya ait yüzlerce kombi modeli ile ilgilenmelerinden dolayı bazı modellerde tam uzmanlık kazanamıyor. Bu yazımız içerisinde belirttiğimiz kurum, tüm ECA kombilerinde uzmanlık kazanmış olup profesyonel eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Gerek kombi hizmeti veren kuruluşun gerekse ECA kombi servisi  yetkililerince belirlenen servis süresine kesinlikle uyumanıza tavsiye ederiz. Oldukça uzun dönem kombilerine bakım yaptırmayan kişilerde kışın bazı sorunlar meydana geldiği görülüyor. Kış aylarında yaşanan bir sorun, birkaç hafta soğukta oturmanıza neden olabilir böyle sonunlar yaşamamak için yıllık kombi ve Petek Temizliği düzenli bir şekilde Çerkezköy ECA kombi servisi ne yaptırabilirsiniz. 

ECA Çerkezköy Kombi Servisi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler.

Kombiler, elektronik aksanlar ile çalıştığından ötürü akıllı cihazlar olarak kabul edilmektedir. Kombi servisi yapacak ekibin kombi için elektronik sistemler üzerine eğitimler alıp almadığına dikkat ediniz. Aksi halde meydana gelecek olumsuz bir durum karşısında hem maddi hem de manevi olarak sen orada görebilirsiniz. Teknik servisi, bakım sırasında bazı parçaların zarar görmesine neden olabilirler. Bu durumu size yansıtarak parça ücretinin siz tarafından ödenmesini isteyebilirler. Dediğimiz gibi bu alan oldukça riskli bir alan olmasından dolayı çalışılacak ekip seçimine özen göstermeniz gerekiyor. Çerkezköy Eca kombi servis konusunda yetkilendirilmiş özel ekibimiz sizlere haftanın her gününde profesyonel olarak destek vermek için özel olarak eğitilmişlerdir.

Üretici firma tarafından verilen talimatlara kesinlikle uymanız gerektiğini sizlere hatırlatalım. Yılda en az bir defa yapılacak bakım hem yakıt tasarrufu yapmanıza olanak sağlar hem de herhangi bir gaz kaçağının önüne geçer. Cihazınızın yeni ya da sıfır olması bakım gerektirmediği anlamına kesinlikle gelmez. Özellikle uzun yıllar boyunca cihazınızı kullanmak istiyorsanız gerekli bakımları kesinlikle yaptırmanız gerekiyor.

Not: Eca Kombi Arıza Kodları. Sayfanın Alt Kısmındadır.
 

KOMBİ BAKIM,ARIZA,TAMİRİ VE GÜVENİLİR OLMAK

Burada kombi tamirinden bahsedeceğiz.Bir konutta kombinin bozulduğunda bunun sadece bir sorun değil, birkaç sorun olduğunu biliyoruz. Kombinin olmaması, sıcak su olmaması ve Kalorifer sisteminde ısıtma olmaması anlamına gelir, bu da hem büyük ölçüde rahatsız edici hem de çok streslidir.Bu nedenle müşterilerimizin her bir kombinin sıfır gecikmeyle sorunu çözmek ve çalıştırmak için engelleri kaldırıyoruz.

Kombi arızalarında size en yakın zaman diliminde yardımcı olmak Çözüm teknik kombi servisi ile iletişime geçilmesiyle hızlı bir şekilde servis gönderilerek kombi arızasının önüne geçilerek çözümü sağlanacaktır.

Sorun su sızdıran bir kombi, gürültülü bir kombi ya da çalışmayı durduran bir sorun olduğunda,Kombim de ekran yok.Sıcak su alamıyorum.Kalorifer sistemim ısıtmıyor.Yakın petekler ısınıyor uzak petekler ısınmıyor. Sıcak su kullanırken arada soguk geliyor. ECA kombim hata kodu veriyor gibi durumlarda sizin sorununuzu çözmek için araçlara ve bilgiye sahibiz. Hangi kombi markası olursa olsun  önemli değil. Tüm büyük üreticilerin ürettiği kombi tamir işlerini hallederiz. 

 

Sadece bu değil, yaptığımız her onarımda ücretsiz bir bakım kontrolü de sunuyoruz. Bu şekilde, kombimizin günlük yaşamınızı kesintiye uğratabilecek sorunlar haline gelmeden önce karşılaşabileceği sorunları tespit edebiliyoruz.

Kombi tamir ve onarımı. sadece bilgi ve deneyime dayanmaz.   Bizde kombi servisçiliği en hızlı ve güvenilir olmak güvenilir olmak en iyi hizmettir. Müşteri memnuniyetini inanılmaz derecede ciddiye alıyoruz.  Bu yaklaşım herkesin kazanacağı anlamına gelir. Müşterilerimiz içiniz rahat olsun, tüm müşterilerimizle sağlam, uzun süreli ilişkiler kuruyoruz.  On yıldan fazla bir süredir uç durumda tuttuğumuz müşterilerimiz var.Bir sorun ortaya çıktığında bunun hızlı bir şekilde ele alınacağını ve her zaman ilgili tüm bilgilerle güncel tutulacağını biliyorlar.Çağrı merkez telefonlarımızı yılın her günü 7/24 saat hizmet vermektedir. Bize ne zaman ihtiyaç duyduğunuz önemli değil, sizi araması için birileri elimizde olacak. Ayrıca, teknisyen arkadaş size maliyetlerle ilgili tüm bilgileri önünüzde vereceğinden, harcamalarınız üzerinde de tam kontrole sahip olursunuz.Bizde ücret oranları çok rekabetçi değildir sabittir,harcadığınız tüm para doğrudan kombinizi tekrar çalışır hale getirecektir.

Eca Kombi Servis: Yetkili servis den bağımsız Özel Teknik Servis olarak hizmet vermektedir.Yetkili servis konumunda değiliz. Müşterilerimizin istek ve talepleri karşısında özel servis hizmeti vermekteyiz.

ÖNEMLİ NOT: Güvenlik açısından kombiden emin olmak için kombinize yılda bir kez bakım yaptırmalısınız. Düzgün çalışmıyorsa,kombiniz tehlikeli olan karbonmonoksit sızmaya başlayabilir. Çoğu kombi için yıllık bir servise sahip olmanız gerekir.
 

Neden: E C A Kombi Servisi

Hızlı: Tüketicilerinin yaşadığı sorunların bilincinde olarak çalışmalarını hızlı ve kesin çözüm getirisi sunarak gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Müşterilerini hiçbir zaman bekletmez ve genelde onların uygun oldukları bir zaman dilimi arasında çalışmalarını sağlar. Müşteriyi bekletmeye son verir! Eca Servis

 ► Ekonomik: Hizmet sektöründe arıza durumlarının onarımlarında tutun da bakım ya da farklı uygulamalar sonucunda çıkan masrafı her zaman düşük olarak kullanıcısına sunar. Kullanıcı bütçesini düşünür ve ekonomik fiyatları ile tercih edilir.Eca Servis

► Güvenilir: Kombi sektöründe güven vermenin ve güven kazanmanın ne demek olduğunun bilinci ile hareket eder. Hiçbir zaman tüketicisinin güvenini boşa çıkarmaz. Güven duygusunu yaşattıran dek hizmetlerini gerçekleştirmeye devam eder. Eca Kombi Servisi

► Garantili: Seymen Kombi çalışmalarının her zaman arkasında durur. Yaptığı her bir çalışmaya garanti sunar. Sorunları düzeltme konusunda yaptığı parça tamiri ve değişim gibi uygulamalara 1 yıl kadar garanti sunar. Bu garanti ile de tüketicilerini memnun etmeye devam eder. Eca Servisi

► %100 Memnuniyet: Kombi Servisi hizmeti sunmakta olan Çözüm teknik  ECA kombi servisi çalışmalarının başından sonuna kadar kullanıcısını memnun etmeye çalışır. Mağduriyete son vermek adına gerekli çalışmaları yapar ve müşterilerinin yüzünü güldürecek çalışmaları ile hizmetlerini devam ettirir. Arkasında hiçbir zaman mağdur müşteri bırakmaz, yüzü gülen müşteriler bırakır.Eca Servis

► Kesin Çözüm-Kalıcı SonuçlarEca kombi servisi yaptığı her bir çalışmada kesin çözümler ve kalıcı sonuçlar yaratır. Kullanıcısına aynı sorunu bir kez ya da birkaç kez daha yaşattırmaz. Bir kez sorun yaşayıp da  Seymen Kombi  yardım talep etmiş olan kullanıcı yaşadığı sorunu çözümler sayesinde unutur.

► Kesintisiz Hizmet: Günün hangi saatinde olursa olsun  Eca kombi servisi sizlere bilgi sunmaya ya da sorunlar karşısında yardımcı olmaya hazır bulunuyor. Yaşanan sorun yılın hangi günü, günün hangi saati olursa olsun teknik açıdan hem yardımları hem de gereken destekleri sunuyor. Eca Servis

► Kampanyalar: Eca kombi servisi tüketici bütçesini düşünerek kendi içinde çeşitli kampanyalar oluşturmaktadır. Bu kampanyalar gereği de kullanıcılarının bütçesine hitap etmektedir. Oluşturulan bakım, tesisat yıkama, gaz alarm cihazı gibi çeşitli kampanyalardan günün her saatinde yararlanabiliyorsunuz.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014