Baymak Kombi Servisi
Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi Servisi

Kombitamircisi.com.tr firmamız birçok il ve ilçede Baymak özel servis adı altında çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Firmamız Baymak markası adı altında çalışmayan, genel merkezden tamamen bağımsız özel servis konumunda çalışan bir firmadır. Kullanıcı talebi ve onayı doğrultusunda hizmetlerine özel servis olarak devam etmektedir. Amacı ise Baymak kullanıcılarına her bir sorunda yardımcı olabilmektir.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmette olan ve her zaman başarıları ile bilinen firmamız kendinden emin adımları ile yoluna devam etmektedir. Her bir çalışmasında uzmanlığını kanıtlayan Baymak Servisi teknik açıdan başarılarını daimi hale getirebilmek amacı ile huzurlarınızda olmaya devam edecektir. Baymak kombi ve klimalarınız ile alakalı her tür sorunda sizlerin yanında bulunan firmamız cihazlarınız ile alakalı yaşadığınız her bir arıza durumunda ve her bir teknik sorunda en yakınlarınızdadır. Baymak kombi ya da klimalarınızın bakımlarında, arızalarının onarılmasında, gerekli olan montaj ve demontaj işlemlerinde bize güvenebilirsiniz.

 

 

 

Memnuniyet Odaklı Hizmet Garantisi

Baymak Servisi olarak bulunduğunuz yer neresi olursa olsun sizlere Baymak kombi ve klimalarınız ile alakalı gereken hizmetleri gün boyu sunuyor olacağız. Var olmamızdaki amaç her şeyden önce bizi tercih eden Baymak kombi klima kullanıcılarını memnun etmektir. Bu yüzden de gerçekleştirdiğimiz her bir çalışmamızda odaklandığımız tek noktanın sizlerin memnuniyeti olduğunu dile getirmek isteriz.

  • Baymak Servisi hizmetlerinden yararlanmak güç değildir. Firmamızın çağrı merkezini arayarak hizmet almak istediğiniz konuyu belirtmeniz yeterlidir. Cihazınızın modelini de belirtebilirseniz ekiplerimiz arıza durumlarında adreslerinize tedarikli gelir ve uygulamaları yerinde aynı gün yapar. Sizlere ise bu anlamda her daim memnuniyeti yaşamak kalır. Bizi arayarak her daim beklediğiniz hizmetleri gün boyu alabileceksiniz!

Baymak Servisi olarak yıllardır huzurlarınızdayız ve yıllardır Baymak cihazlarınıza sizlerin onayı ile müdahalede bulunuyoruz. Amaçlarımızın başında sizleri zor durumda bırakmamak ve her daim memnun edebilmek yer alıyor. İşte bu nedenle de günün kesintisiz saatlerinde her daim en iyi hizmeti sunabilmek için huzurlarınıza çıkıyor ve sizlere yardımcı oluyoruz.

Baymak Servisinden Kaçırılmayacak Fırsatlar

Baymak Servisi her bir çalışmasında kullanıcılarını düşünür. Hem kullanıcılarını bekletmez hem de en düşük fiyatlı en iyi hizmetleri sunar. Bünyesinde kullanıcılarına özel kaçırılmayacak fırsatlar kampanyalar oluşturur. 7 den 70 e tüm Baymak kombi klima kullanıcılarının bütçesini düşünür ve bütçelerine uygun fiyatlarda kampanyalarından yararlandırır!

  • Baymak Servisi tarafından hazırlanarak sunulan kampanyalarımız hakkında bilgi almak, kampanyalar konusunda yardım almak adına bizi arayabilirsiniz. Her daim huzurlarınızda yer alan firmamızı aradığınızda beklediğiniz en iyi hizmetten yararlanmış olacaksınız. Bizleri arayan ve yardım talep ederek memnuiyeti yaşayan tüm tüketicilerimiz gibi sizler de beklediğiniz hizmeti bizlerden almış olacaksınız. Bundan emin olabilirsiniz.

Baymak Servisi huzurlarınızda yer aldığı sürece ve sizler de bizi tercih ettiğiniz sürece hiçbir zaman sorun ya da sıkıntı yaşamayacaksınız. Bizi arayan müşterilerimiz gibi sizler de en iyi hizmetten yararlanmış olacaksınız. Baymak kombi klimalarınızla alakalı her tür uygulamada unutmayın ki yerimiz her daim yanınız olacaktır.

Baymak Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Özellikle de Baymak kombi kullanımının yoğunlukta olduğu ülkemizde arıza durumlarında her bir kullanıcımızın talebi soruna servis öncesi müdahalelerde bulunabilmektir. Her bir arıza durumunda olmasa da bazı arıza durumlarında servis gelmeden önce yapılacak birkaç uygulama bulunabilmektedir. Bu uygulamalar hakkında bilinçli olmanızı isteyerek bir video hazırladık. Videomuzu izleyerek servis öncesi yapılacaklar hakkında bilinçli olabilirsiniz.
Doğalgaz kontrolü Baymak kombiler doğalgaz olmadan çalışmaz. Arızaya geçer ve ekranda mutlaka arıza kodu yer alır. Bu gibi durumlarda en başta dairenizde gaz olduğundan emin olmalısınız. Dairenizde gaz var ise ya Baymak kombi yanındaki gaz vanası kapalıdır ya da Baymak kombi arızalıdır. Dairenizde yer alan tüm gaz vanalarını açın ve vanaların açık olup Baymak kombinize gaz geldiğinden emin olun. Gaz vanaları açık olmasına karşın dairenizde gaz yoksa eğer doğalgaz dağıtım şirketinden bilgi ve yardımları alabilirsiniz.

  • Basınç kontrolü Baymak kombiler düşük veya yüksek basınç durumunda da arızaya geçebilmektedir. Düşük veya yüksek su basınç sorunu olabilir düşüncesi ile yuvarlak bar göstergesine bakmalısınız. Gösterge eğer 1 barın altında ise doldurma musluğu ile su basmanız gerekir. Gösterge 2,5 veya 3 barın üstüne çıkmışsa bu durumda yüksek basıncı düşürmeniz gerekir. Bu işlemi de Baymak kombinize en yakında duran kaloriferin havasını alarak yapabilirsiniz.
  • Resetleme Baymak kombi arızalarında servis öncesi yapılmasını önerdiğimiz en önemli uygulamaların başında gelmektedir. Tabi ekranda hata kodu olduğunda veya cihazın modeline bağlı arıza ledi yandığında resetleme işlemi uygulamalısınız. Baymak kombinizde bulunan reset düğmesine basarak cihazı resetleyebilirsiniz. Sorun tek bir resetleme işlemi sonrasında düzelmiyorsa işlemi birkaç kez daha tekrar edebilirsiniz.

Yaptığınız bu kontrol ve uygulamalardan sonra da netice alamadıysanız eğer başka bir müdahale gerçekleştirmeyin. Konusunda uzman olan servis ekiplerinden yardım almanız gerekmektedir. Bu anlamda Baymak Servisi olarak sizlere yardımcı olacağımız kanaatine vararak bizi arayabilirsiniz. Yılların deneyim ve tecrübesine sahip olan Baymak Servisi ekibimiz ile her daim beklentilerinizi karşılayacak çalışmalarımızla huzurlarınızda olduğumuzu unutmayın…

Baymak Kombi Modelleri

Dolcevita- Dolcevita DPY- Dolcevita Felice- Falke- Falke Condense- Falke Fx 24 Fi- Falke HC- Falke HT- Falke Master- Lambert- Lambert 24 FN- Lambert Lx 24 Fi- Baxi Luna- Baxi Main 24 Fi/i- Brötje Energy Digit 240 Fi- Brötje Novadens Extra-Brötje Novadens- Brötje Star Bridge- Brötje Star Bridge Extra- Quasar- Energy-Wolf- Lambert Attivo- Baxi Eco- Eco 5- Eco 24 Fi- Eco4 24 Fi/i- İdee- Luna Avant- Duo Tec-Star- Luna 5- Luna 24Fi

Baymak Kombi Servisi

28MAYIS

 

Çerkezköy Baymak kombi teknik servis siz değerli Çerkezköy,Kapaklı,Karaağaç,Kızılpınar,Veliköy Halkına Kombi Arıza bakım, temizlik ve onarım hizmetini sunarak sürekli çalışmaktadır. Baymak Kombi Servisi Olarak haftanın Cumartesi Pazar dahil olmak üzere hizmetinizdeyiz. Baymak ürünleri için 0532 135 03 99 İrtibat kurabilirsiniz. Baymak kombi Arızası ürünlerinden anlayan kişilere yaptırmalıdır. Bazı firmalar, birçok markaya ait yüzlerce kombi modeli ile ilgilenmelerinden dolayı bazı modellerde tam uzmanlık kazanamıyor. Bu yazımız içerisinde belirttiğimiz kurum, tüm Baymak kombilerinde uzmanlık kazanmış olup profesyonel eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Gerek kombi hizmeti veren kuruluşun gerekse Baymak kombi servisi  yetkililerince belirlenen servis süresine kesinlikle uyumanıza tavsiye ederiz. Oldukça uzun dönem kombilerine bakım yaptırmayan kişilerde kışın bazı sorunlar meydana geldiği görülüyor. Kış aylarında yaşanan bir sorun, birkaç hafta soğukta oturmanıza neden olabilir böyle sorunlar yaşamamak için yıllık kombi ve Petek Temizliği düzenli bir şekilde Çerkezköy Baymak kombi servisi ne yaptırabilirsiniz. 

                   

 

KOMBİ BAKIM,ARIZA,TAMİRİ VE GÜVENİLİR OLMAK

Burada kombi tamirinden bahsedeceğiz.Bir konutta kombinin bozulduğunda bunun sadece bir sorun değil, birkaç sorun olduğunu biliyoruz. Kombinin olmaması, sıcak su olmaması ve Kalorifer sisteminde ısıtma olmaması anlamına gelir, bu da hem büyük ölçüde rahatsız edici hem de çok streslidir.Bu nedenle müşterilerimizin her bir kombinin sıfır gecikmeyle çalıştırmak ve çalıştırmak için engelleri kaldırıyoruz.

Kombi arızalarında size en yakın zaman diliminde yardımcı olmak Seymen Kombi servisi ile iletişime geçilmesiyle hızlı bir şekilde servis gönderilerek kombi arızasının önüne geçilerek çözümü sağlanacaktır.

Sorun su sızdıran bir kombi, gürültülü bir kombi ya da çalışmayı durduran bir sorun olduğunda,Kombim de ekran yok.Sıcak su alamıyorum.Kalorifer sistemim ısıtmıyor.Yakın petekler ısınıyor uzak petekler ısınmıyor.Baymak kombim hata kodu veriyor gibi durumlarda sizin sorununuzu çözmek için araçlara ve bilgiye sahibiz. Hangi kombi markası olursa olsun  önemli değil. Tüm büyük üreticilerin kombi tamir işlerini hallederiz. 

 

Sadece bu değil, yaptığımız her onarımda ücretsiz bir bakım kontrolü de sunuyoruz. Bu şekilde, kombimizin günlük yaşamınızı kesintiye uğratabilecek sorunlar haline gelmeden önce karşılaşabileceği sorunları tespit edebiliyoruz.

Kombi tamir ve onarımı. sadece bilgi ve deneyime dayanmaz.   Bizde kombi servisçiliği en hızlı ve güvenilir olmak güvenilir olmak en iyi hizmettir. Müşteri memnuniyetini inanılmaz derecede ciddiye alıyoruz.  Bu yaklaşım herkesin kazanacağı anlamına gelir. Müşterilerimiz içiniz rahat olsun, tüm müşterilerimizle sağlam, uzun süreli ilişkiler kuruyoruz.  On yıldan fazla bir süredir uç durumda tuttuğumuz müşterilerimiz var.Bir sorun ortaya çıktığında bunun hızlı bir şekilde ele alınacağını ve her zaman ilgili tüm bilgilerle güncel tutulacağını biliyorlar.Çağrı merkez telefonlarımızı yılın her günü 7/24 saat hizmet vermektedir. Bize ne zaman ihtiyaç duyduğunuz önemli değil, sizi araması için birileri elimizde olacak. Ayrıca, teknisyen arkadaş size maliyetlerle ilgili tüm bilgileri önünüzde vereceğinden, harcamalarınız üzerinde de tam kontrole sahip olursunuz.Bizde ücret oranları çok rekabetçi değildir sabittir,harcadığınız tüm para doğrudan kombinizi tekrar çalışır hale getirecektir.

                

Çerkezköy Baymak kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetin ve bizi biz yapıp firmamızı temsil eden değerli çalışan ustalarımızı dikkatli seçip, işlerinin ehli ve önceliğinin müşteri memnuniyeti olduğundan emin olup ondan sonra işe almaktayız. Sizlere değerli müşterilerimize Baymak kombi ve klima teknik servis hizmetini birçok firma sunmakta ve her birinin kendisine göre avantajlı veya dezavantajlı olduğu alanlar illaki vardır ve olacaktır fakat bu durumu minimize edip sizlere Tekirdağ iline bağlı Çerkezköy ilçesinin en kaliteli Baymak teknik servis hizmetini sunmak adına bizim ekibimizde yer alan her eleman özenle ve titizlikle seçiliyor. Siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini hemen gidermek adına eğer mümkünse cihazınız evinizden taşınmadan olduğu yerde hızlı bir şekilde onarılıp, mağduriyetinizin giderilme süresini azaltmak hedeflenmektedir. Eğer cihazın ev ortamında onarımı mümkün olmayan bir arızası mevcut ise cihazınız atölyemize alınıp işinin ehli ustalarımız tarafından en kısa süre içerisinde onarılıp ardından test işlemleri tamamlanıp siz değerli müşterilerimize teslimi yapılmaktadır.SEYMEN KOMBİ SERVİSİ

Baymak Kombi Servis: Yetkili servis den bağımsız Özel Teknik Servis olarak hizmet vermektedir.Yetkili servis konumunda değiliz. Müşterilerimizin istek ve talepleri karşısında özel servis hizmeti vermekteyiz.

ÖNEMLİ NOT: Güvenlik açısından kombiden emin olmak için kombinize yılda bir kez bakım yaptırmalısınız. Düzgün çalışmıyorsa,kombiniz tehlikeli olan karbonmonoksite sızmaya başlayabilir. Çoğu kombi için yıllık bir servise sahip olmanız gerekir.
 

Bütçe Dostu Fiyatlandırma - Baymak Servisi Çerkezköy Baymak kombi teknik - tamir servis firmamız siz değerli Çerkezköy  halkına en iyi ve en güvenilir Baymak kombi servis hizmetini sunarken fiyatlandırmanın öneminde unutmadan tüm bu kaliteli hizmet sonrası ülkemizin finansal durumu göz önüne alınarak siz değerli müşterilerimizin bütçesini sarsmadan bütçe dostu uygun bir fiyatlandırma yapıp siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. Umuyoruz ki siz değerli müşterilerimizde Baymak teknik servisi olarak bizleri aradıktan sonra aldığınız teknik servis hizmetinden memnun kalır ve kapanışta sizden istenen ücretten de memnun kalırsınız. Çerkezköy ilçesinde özel teknik hizmeti veren onca firma içerisinde Baymak markalı  kombi modelleri  kaliteli, güvenilir ve bütçe dostu fiyatlandırmayı bir arada sunan birkaç firmadan biri olduğumuzu iddia ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin telefon numaralarımız veya "biz sizi arayalım" formumuz üzerinden bizimle irtibata geçmenizi bekliyoruz. Baymak servis

Değerli müşterilerimiz, tüm yazdıklarımızı sabırla okuduğunuz için çok teşekkür ederiz. Çerkezköy Baymak teknik servis firması olarak sizlerin sorunlarını gidermek ve her geçen gün bir öncekinden daha iyi olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizimle irtibat kurmak isterseniz 0532 135 03 99 hattımız üzerinden hızlı bir şekilde bize ulaşabilirsiniz. Diğer hattımız olan 0507 856 37 69 nolu telefonumuzu arayarakta bize ulaşabilirsiniz. Eğer siz değerli müşterilerimiz bizi aramak yerine bizim sizi aramamızı isterseniz "sohbet hattımızdan irtibat kurabilirsiniz"  telefonunuz aranacaktır ve bizim ayrılacaklardan Baymak teknik servis hizmetimizden sizde yararlanmış olacaksınız. Haftanın her günü ve her saati aralıksız olarak hizmetinizdeyiz.

 

 
Neden: Baymak Kombi Servisi

 

Hızlı: Tüketicilerinin yaşadığı sorunların bilincinde olarak çalışmalarını hızlı ve kesin çözüm getirisi sunarak gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Müşterilerini hiçbir zaman bekletmez ve genelde onların uygun oldukları bir zaman dilimi arasında çalışmalarını sağlar. Müşteriyi bekletmeye son verir!

► EkonomikHizmet sektöründe arıza durumlarının onarımlarında tutun da bakım ya da farklı uygulamalar sonucunda çıkan masrafı her zaman düşük olarak kullanıcısına sunar. Kullanıcı bütçesini düşünür ve ekonomik fiyatları ile tercih edilir.BAYMAK KOMBİ SERVİSİ

► Güvenilir: Kombi sektöründe güven vermenin ve güven kazanmanın ne demek olduğunun bilinci ile hareket eder. Hiçbir zaman tüketicisinin güvenini boşa çıkarmaz. Güven duygusunu yaşattırana dek hizmetlerini gerçekleştirmeye devam eder.

► GarantiliSEYMEN KOMBİ çalışmalarının her zaman arkasında durur. Yaptığı her bir çalışmaya garanti sunar. Sorunları düzeltme konusunda yaptığı parça tamiri ve değişim gibi uygulamalara 1 yıl kadar garanti sunar. Bu garanti ile de tüketicilerini memnun etmeye devam eder.BAYMAK SERVİS

► %100 Memnuniyet: Kombi Servisi hizmeti sunmakta olan Çözüm teknik Baymak kombi servis çalışmalarının başından sonuna kadar kullanıcısını memnun etmeye çalışır. Mağduriyete son vermek adına gerekli çalışmaları yapar ve müşterilerinin yüzünü güldürecek çalışmaları ile hizmetlerini devam ettirir. Arkasında hiçbir zaman mağdur müşteri bırakmaz, yüzü gülen müşteriler bırakır.

► Kesin Çözüm-Kalıcı Sonuçlar: Baymak kombi servisi yaptığı her bir çalışmada kesin çözümler ve kalıcı sonuçlar yaratır. Kullanıcısına aynı sorunu bir kez ya da birkaç kez daha yaşattırmaz. Bir kez sorun yaşayıp da  Seymen Kombi  yardım talep etmiş olan kullanıcı yaşadığı sorunu çözümler sayesinde unutur.

► Kesintisiz Hizmet: Günün hangi saatinde olursa olsun Baymak kombi arıza servisi sizlere bilgi sunmaya ya da sorunlar karşısında yardımcı olmaya hazır bulunuyor. Yaşanan sorun yılın hangi günü, günün hangi saati olursa olsun teknik açıdan hem yardımları hem de gereken destekleri sunuyor. Baymak Servis

► Kampanyalar: Baymak kombi servisi tüketici bütçesini düşünerek kendi içinde çeşitli kampanyalar oluşturmaktadır. Bu kampanyalar gereği de kullanıcılarının bütçesine hitap etmektedir. Oluşturulan bakım, tesisat yıkama, gaz alarm cihazı gibi çeşitli kampanyalardan günün her saatinde yararlanabiliyorsunuz.  

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014